office@shambo.co.il   |   03-9245982

הגשמתם את חלומכם, בניתם בריכה פרטית בחצר ביתכם או על גג ביתכם, עליכם לדעת שבריכת שחייה מצריכה שמירה ותחזוקה לכל אורך השימוש בה ועל כן חשוב לקחת בחשבון שיש ציוד נלווה לבריכה שנועד לשמור ולתחזק את הבריכה הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה היגיינית ובריאותית.
ישנם מספר כלים הכרחיים ומחייבים לבריכה על מנת שהבריכה תהיה אפקטיבית ויעילה לאורך שני, כאשר אחד מהם הוא

רובוט לניקוי בריכה:

רובוט לניקוי בריכה הוא אחד העזרים החשובים מבחינה הגיינית של הבריכה .
הוא בעל יעילות גבוהה החוסך בזמן והוא התחליף האולטימטיבי למוט הטלסקופי ולעוד עזרים הדורשים עזרה אנושית ופיזית.
הרובוט לניקוי בריכה מגיע במגוון רחב של דוגמאות וסגנונות ולכן בזמן בחירת הרובוט המתאים יש לקחת בחשבון את סוג הבריכה, גודלה ולאופן השימוש בה.
את הרובוט מניחים בתחתית הבריכה והרובוט כבר יעשה את העבודה ינקה, ויסנן את הלכלוך מתחתית הבריכה.

משאבת סינון ומסנני חול:

בניית בריכות שחייה היא בנייה יקרה ומתבקשת, על מנת לשמור על בריכה נקייה אשר תהייה שימושית לאורך זמן יש לבחור במשאבת סינון.
משאבת הסינון הוא אביזר חיוני אשר משפיע על מערכת הסינון בבריכה ולה חשיבות רבה הן לניקיונה של הבריכה, תחזוקתה והן לתקינותה.
תפקידיה העיקריים של משאבת הבריכה היא ניקיון וסינון המים אשר תורם לתפקוד יעל של הבריכה וכן שמירה מבחינה הגיינית ובריאותית.
המשאבה פועלת על ידי זה שהיא מסננת ושואבת אליה את כל חלקיקי החול והלכלוך ולו הקטן ביותר
שנצטברו במי הבריכה בסוף יום הרחצה ובכך משאירה את הבריכה צלולה ונקייה וערוכה ליום המחר.
בעת רכישה של משאבת בריכה יש להתייחס למספר פרמטרים אשר מתאימים לצרכי הבריכה. האחד הוא גודל הבריכה והשני הוא עומק ונפח המים.
משאבות הבריכה נוחות וקלות לתפעול ושחמוש וכן מחירן מתאים לכל כיס.

מכשירי וחומרי חיטוי:

נמאס לכם למלא לעיתים קרובות את הבריכה, חשבון המים גדל והמים עכורים, רוצים למנוע התפתחותם של חיידקים יש צורך בחיטוי מי הבריכה.
לחיטוי מים הבריכה ישנה ערכת בדיקה אשר מסייעת לבדוק ולבחון את איכות המים בבריכה ואת כמות הכלור המצויה בה.
חיטוי מי הבריכה מתבצע על יד טבליות המכילות כלור או באמצעות כל חומר או כלי המתאים לחיטוי מי הבריכה.
ידוע גם שלכמות הכלור המוכנס לבריכה חשיבות עליונה, שכן המצאות כמות גבוהה של כלור מהווה סכנה למתרחץ ואילו כמות נמוכה של כלור עלולה לגרום להתפתחותם והימצאותם של חיידקים.
דרך נוספת וטבעית לניקוי וחיטוי הבריכה היא בשימוש במכשיר מלח שהשימוש בו הוא יותר בטיחותי, הוא אינו גורם לצריבה בעניים ולגירוי בעור וכמו כן עלותו זולה יותר מטבליות הכלור הקיימות בשוק והוא מבצע בדיוק את אותה הפעולה שחומרי החיטוי האחרים עושים.על כן השימוש במערכות מלח מאפשר שהייה בבריכה נקייה ללא צורך בחומרים ובכימיקלים אחרים.

כיסויים לבריכה:

סיימתם את השימוש בבריכה כעת יש צורך לכסותה שכן כיסוי חשמלי לבריכה מאפשר הגנה בטיחותית בכך שכיסוי הבריכה יגן וישמור שאף אדם לא ימעד וייפול לתוך הבריכה.
לכיסוי הבריכה חשיבות נוספת בכך שכיסוי מתאים אף שומר על ניקיונה של הבריכה ומונע בכך את כניסתם של עצמים וחפצים לתוך הבריכה כמו: עלים צואת עופות וכו'...
כמו כן כיסוי הבריכה מונע התאדות של המים בחודשי הקיץ החמים.
לכיסויי בריכה מספר סוגים שהפשוט והיעיל ביותר הוא כיסוי הפי וי סי שאותו ניתן לפרוס ולהסיר הן באופן ידני והן באמצעות גלגלת.
כיסוי בריכה נוסף הוא הכיסוי החשמלי אשר הכיסוי מתבצע מאמצעות מנוע חשמל דבר המקל על הפריסה או ההסרה של הכיסוי.
ישנם סוגים נוספים של כיסוים אבל שני הסוגים שצוינו לעיל הם הנפוצים והיעילים יותר.

משאבות חום:

בכדי ליהנות ולרבוץ בבריכה גם בימי החורף הקרים יש לחמם את מי הבריכה לטמפרטורה 28-35 מעלות וגם בכדי לצמצם את העלויות הגבוהות בצריכת החשמל יש צורך במשאבות חום מתאימה, שהשימוש בהם הוא יעל וגם חסכוני בהוצאות החשמל על יד זה שהמשאבה קולטת את החום המצוי באוויר ומעבירה אותו למי הבריכה.

תאורת בריכה:

תאורה לבריכה היא עוד פריט חשוב באבזור הבריכה שכן התאורה בדרך-כלל מופעלת בשעות הערב/החשכה ועל כן לה חשיבות רבה מבחינה בטיחותית.
מעבר לכך שהתאורה חשובה בשטח הבריכה היא גם מוסיפה אלמנט אשר מעצב ומפאר את הבריכה. לתאורת בריכה קיימים סוגים ועיצובים רבים ויש לבחור בתאורה המתאימה אשר תהייה מוגנת מים ועמידה בפני הכימיקלים המצויים בבריכה.
אצלנו בשמבו מערכות מים תמצאו את המוצר המתאים לכם ולכל מטרה הן לבריכות פרטיות והן לבריכות תעשייתיות. כמו כן אצלנו המוצרים נמצאים בסטנדרטים גבוהים ובאיכות גבוהה.

 

Go to top